بدون برنامه ریزی درس خوندن خیلی با نخوندنش فرق نمی کنه، چون عملا نمیتونه داوطلب کنکوری رو به هدفش برسونه، با همه اهمیتی که برنامه ریزی درسی داره اما متاسفانه معمولا تو هیچ مدرسه ای آموزشش نمیدن، نه تنها برنامه ریزی رو که حتی سایر مهارتهای مطالعاتی رو(البته تو ویرا داستان متفاوته).
تو برنامه ریزی درسی به خیلی از موضوعات توجه باید بشه مثل: تنوع مطالعاتی، اولویت بندی دروس، اهمیت به درس روز، اختصاص زمانی برای مرور مطالب از پیش خوانده شده، اختصاص واحد جبرانی، واحدی برای ورزش و استراحت با هدف تجدید قوا و ….
تازه هر درسی رو با توجه به ضریبش در کنکور باید واحد مناسبی بهش اختصاص داد و چون عملا ضرایب دروس در زیرگروه های هدف هر گروه آزمایشی متفاوته باید توجه به هدف داوطلب هم داشت.
اما فایده مهم برنامه ریزی اینه که ابزار اصلی و کاربردی رسیدن به هدفه.
معمولا تو سال کنکور چون حجم درس ها چند برابر میشه و زمان پاسخ گویی به هر سوال به شدت کاهش پیدا می کنه ی فکری هم باید برای افزایش سرعت، دقت، تمرکز در هنگام مطالعه، آزمون و تست زنی کرد بنابراین این نکات رو باید تو جلسات منسجم مشاوره ای آموخت.
همینطور که می بینید این همه متغیر کار برنامه ریزی رو برای داوطلب ی کار سخت و تقریبا غیر ممکن می کنه، مخصوصا داوطلبی که تو سالهای پایه برنامه ریزی رو اساسی و صحیح یاد نگرفته، به همین دلیل مشاوران با سابقه ویرا با دقت و وسواس بسیار جلسات برنامه ریزی و مشاوره رو برگزار می کنند. ما هیچ مشاوری رو تو ویرا نداریم که کمتر از 1000 ساعت / جلسه مشاوره و برنامه ریزی برگزار نکرده باشه و تو رزومه اش رتبه زیر 1000 نداشته باشه. بنابراین با خیال راحت میتونی بهشون اعتماد کنی و به حرفاشون گوش بدی تا تو رو با همت خودت به سرمنزل مقصود برسونن.
لازمه در اینجا این رو هم بگم که معاونت مشاوره و آموزش مشاوره ای ویرا بر عملکرد مشاورا نظارت داره و اگر مشکلی با مشاورتون داشته باشید می تونید باهاش درمیون بذارید تا به سرعت رفع و رجوع بشه و یا حتی مشاورتون رو تغییر بده. رزومه موفقشون رو ببینید.

سال تحصیلی ما هر سال از تیرماه شروع میشه و معمولا تا شب کنکور مشاوران ویرا شما رو همراهی می کنند، هر دو هفته یکبار باهاتون جلسه مشاوره و برنامه ریزی دارند و باهمدیگه میتونید در صورت لزوم در این فاصله تماس هم داشته باشید.
جهت اطلاع از سایر شرایط یا با ویرا تماس بگیرید و یا ثبت نام را فشار دهید.

ثبت نام